Den s třídním učitelem

6.7.2023 |  Roman Kaľavský |
Den s třídním učitelem

Dne 26.6. 2023 jsme si udělali třídní akci s názvem "Den s třídním učitelem". Využili jsme k tomu školní altán, který nám sloužil jako kuchyň, herna a taky jídelna. Hlavním cílem akce bylo strávit den společně a aby to mělo i nějakou přidanou hodnotu, tak jsme se rozhodli, že si všichni společně připravíme poctivé domácí hranolky. Každý žák přiložil ruku k dílu, škrábalo se, krájelo se a na závěr se samozřejmě papalo. Kalorie bylo třeba taky spálit, takže po závěrečném úklidu následovalo ještě třídní klání v přehazované.

R.Kaľavský