Svět vzdělání

16.12.2022 |  Jaroslav Šlehofer |

Třída Světa vzdělání se stala od září 2023 součástí naší školy. Žáci se v ní už od 1. třídy učí angličtinu, systematicky rozvíjejí své logické myšlení, matematiku, informační technologie a s pomocí učitele pracují na zdravém rozvoji celé své osobnosti i na budování pozitivních vztahů ve třídě.

Pojetí výuky

Třídy Světa vzdělání s rozšířenou výukou angličtiny, matematiky a logiky

Svět vzdělání je volba pro ty rodiče, kteří pro svého budoucího prvňáčka chtějí něco navíc, ale upřednostňují klasické vzdělání. Třídy Světa vzdělání jsou součástí běžných škol, žáci těchto tříd se ale už od první třídy učí angličtinu, systematicky rozvíjejí své logické myšlení a s pomocí učitele pracují jak na zdravém rozvoji celé své osobnosti, tak i na budování pozitivních vztahů ve třídě.
Je to systém ověřený několika lety praxe a odzkoušený už na několika školách.

Jak to funguje?

Třídy Světa vzdělání jsou součástí běžných škol, kde fungují na základě platného školního vzdělávacího programu. Jejich přínos spočívá zejména v efektivním doplnění výuky nadstandardními vyučovacími hodinami. Veškerá nadstandardní výuka je nedílně začleněna přímo do rozvrhu třídy.

Bližší info o projektu je na stránkách Světa vzdělání tady.

Fotogalerie