Karneval 1., 2., 3. a 5. oddělení

9.3.2024 |  Tereza Michalčíková |  ŠD Zelená
Karneval 1., 2., 3. a 5. oddělení

Dne 06. 03. 2024  se v tělocvičně ZŠ pořádal pro děti z 1., 2., 3., a 5. oddělení družinkový karneval. O tom, jak si jej děti užily si můžete nejen přečíst, ale také se podívat.

Pro děti bylo nachystáno šest základních disciplín, jako je shazování plechovek gumou, slalom s míčkem na lžíci, namotávání bonbonu, chůze přes lavičku, skok z bedny na měkkou podložku a hod míčkem přes velkého Mimoně.

Aby děti dlouho nečekaly, měli jsme nachystaný také fotokoutek, kde se děti mohly vyfotit jednotlivě nebo se svými přáteli, chůzi s balonkem mezi nohami a taneční chvilky, kde jsme se všichni mohli naplno odvázat.

Karneval je znamením masek a možností být tento den naprosto kýmkoliv nebo čímkoliv. A co by to bylo, kdyby ty nej nebyly ohodnoceny. S hodnocením nám pomohly naše milé paní kuchařky, které mezi všemi poklady našly šest kostýmů, které je zaujaly nejvíce. Odměněni byli: Harry Potter, pan policista, Sněhurka, Batman, panda a čarodějnice.

Všechny masky, ať už s láskou koupené či vyrobené, byly naprosto krásné a my jsme na všechny masky s velkým údivem koukali, jako kdyby každá byla ta vítězná.

Než nám akce skončila, pomlsali jsme si na domácím perníku na plechu, mini muffinkách a drobných sladkůstkách, které nám obohatily naše chuťové pohárky.

Moc děkujeme našim úžasným dětem, paní kuchařkám, milým hostům v podání p. ředitele Zajace, p. zástupce Šlehofera, p. Mecové, p. Demčákové a p. Rybové, kteří nás přišli podpořit, podívat se a snad se trochu i pobavit a zavzpomínat. Děkujeme také rodičům, kteří své děti na náš karneval připravili.

A více co?

Už teď se těšíme na příští rok!