Podzim ve 4. Oddělení

28.11.2023 |  Veronika Svobodová |  4. oddělení ŠD

Podzim ve 4. Oddělení

Přinášíme pár informací a fotografií z podzimu v našem oddělní.

Během tohoto období jsme navštívili Městskou knihovnu, kde pro nás paní knihovnice připravily aktivitu Knihokarty, při které jsme si vyrobili Pexeso.

Z podzimních jablíček a listového těsta jsme upekli jablečné šátečky.

K vyrábění dekorací a výtvarných děl jsme využili podzimní listy a plody kaštanů a žaludů.

Na sv. Martina jsme si vyrobili bílé koníčky na překvapení i pro děti z 6. oddělení. Absolvovali stezku sv. Martina plnou otázek a úkolů a upekli výborné Martinské rohlíčky.

Nacvičili jsme si hru Pexeso a uspořádali Pexesiádu.

A prožili bramborový týden, ve kterém jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o bramborech, ochutnali hranolky, vyrobili si bramborová razítka a absolvovali Bramboriádu v tělocvičně se zábavnými úkoly, kde hlavní roli hrály brambory.

Fotogalerie: https://zshrabina.cz/skolni-druziny/fotogalerie-sd/podzim-ve-4-oddeleni.383