Sběr kaštanů a žaludů

22.9.2024 |  Tereza Michalčíková |  ŠD
Sběr kaštanů a žaludů

Sběr kaštanů a žaludů ve školní družině

Podzim je znamením pouštění draků, vůní čerstvě napadaného listí, přehlídkou barev a sběrem plodů, které můžeme využít jak v tvorbě s dětmi, tak také pro dobrou věc.

Proto jsme se rozhodli začít letošní školní rok v družině právě spoluprací s lesnickou firmou Agros v Českém Těšíně, která má smysl.

Jak se zapojit? Nasbírejte společně s dětmi kaštany či žaludy a doneste je k nám do ŠD, kde je uchováme a poté předáme lesníkům, kteří se o ně postarají dále.

Přinést kaštany a žaludy můžete do Vaší ŠD.

Děkujeme za pomoc, kterou poskytujete lesní zvěři,
tým vychovatelů a vychovatelek ŠD Hrabina

Fotogalerie