Ukončení roku 2022

23.1.2023 |  Markéta Supik | 
Ukončení roku 2022

Ke konci roku jsme toho stihli opravdu hodně.

Nezapomínáme na sport, každý týden jsme v tělocvičně. Pokud nasněží, tak samozřejmě venku. Měli jsme se dobře i kulturně, navštívili jsme těšínské muzeum, kde pro nás byl připraven super program a vyrábění, pak knihovnu, kde si žáci mohli zahrát knižní kvíz. Tvořili jsme nepečené cukroví a zapojili se do pár skvělých akcí – krabice od bot a tvoření vánočních výrobků pro seniory a klienty Slezské diakonie.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies