Ukončení školního roku

13.8.2024 |  Markéta Supik |  ŠD Zelená
Ukončení školního roku

Poslední týden v červnu nám počasí přálo a mohli jsme pro děti ŠD uspořádat akci na školním hřišti, kterou jsme si všichni moc užili. Velké poděkování patří nejen vychovatelům, kteří se na této akci podíleli, ale také žákům z 2.stupně ZŠ Ostravská i ZŠ Slezská, kteří pomáhali na sportovních stanovištích a malovali děti na tvář.

Zároveň děkujeme SRPŠ, za spolupráci a zájem. Na této akci nám sponzorovali velkou nafukovací skluzavku pod záštitou pana Kriváka. Ten pro děti připravil i popcorn a cukrovou vatu.