Výtvarná výzva - SVČ Amos

12.3.2024 |  Tereza Michalčíková |  ŠD Zelená 2. oddělení ŠD 3. oddělení ŠD 5. oddělení ŠD
Výtvarná výzva - SVČ Amos

Během krátkých, ale přesto krásných únorových dní, jsme obdrželi pozvání k účasti na výtvarné výzvě, kterou pořádalo SVČ Amos v Českém Těšíně.

Školní družiny byly požádány o výtvarné práce na téma blížící se a probouzející se do života jarní přírody, času plného barev a slunce.

Výsledky prací byly vystaveny ve skromné, ale příjemné galerii právě ve středisku Amos nedaleko naší školy.

Nejen naši družinku, ale i školu krásně reprezentovala děvčata z 2. a 3. oddělení se svými díly. Mezi tato děvčata patří Klárka Malyrzová, Viki Bobková, Kiki Kravčíková a Zuzanka Bubelová.

Vernisáž prací se konala ve čtvrtek 7.3. a tak jsme se tedy společně vydali i za podpory přátel z 5. oddělení na vernisáž, kde byla děvčata za svůj úspěch odměněna, a to především úžasným zážitkem, který je bude jistě posouvat stále vpřed, a to nejen vůči svému nadání.

Fotogalerie