Adaptační kurzy 6. ročníků

10.10.2023 |  Dominika Kubienová |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Na začátku října proběhly adaptační kurzy 6. ročníků na chatě Severka v Beskydech.

Každá třída si nejdříve musela vyšlápnout nelehkou trasu nahoru, kde nás čekal dobrý oběd a paní psycholožka Alice Mizia. Měla pro děti nachystané nelehké úkoly a aktivity, které jsme zpočátku zvládali dost stěží, ale pak už se pro nás vzájemná podpora, spolupráce, komunikace a důvěra stala hračkou. Večer jsme museli ukázat, že se nebojíme a prošli lesem bez čelovek nachystanou Stezkou odvahy.

Počasí nám celý týden přálo. Aktivity byly i sportovní a plné zábavy a smíchu. Vlakem jsme se zpátky vrátili v pořádku a věříme, že si děti odnesly spoustu krásných zážitků a veselých vzpomínek.

Třídní učitelky z 6.A,B,C

Fotogalerie