Divadelní představení „Šakalí léta“

29.9.2023 |  Kateřina Sekulová |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská
Divadelní představení „Šakalí léta“

Ve čtvrtek 21. září jsme vyrazili - žáci 9. ročníku - do Těšínského divadla, kde na nás čekal muzikál Šakalí léta.

Představení trvalo dvě hodiny, mělo dvě jednání s jednou přestávkou, kdy jsme se mohli podívat na výstavu v divadelní galerii. Muzikál vznikl podle původního filmu Šakalí léta. Děj se odehrává na konci 50. let minulého století. Poslouchali jsme krásné písničky, rychlé i pomalé, třeba ve stylu rock 'n' rollu, které vždycky seděly k tématu ztvárněnému herci na jevišti. Děkujeme, že jste pro nás vybrali právě tento muzikál, představení jsme si užili.

(snímek z www.tdivadlo.cz)

Za 9. ročník Z. Heinzová