Preventivní program - Na vlnách online moře

15.12.2023 |  Kateřina Matuszková |
Preventivní program - Na vlnách online moře

Tento preventivní program byl zaměřený na různé nástrahy a nebezpečí, se kterými se děti mohou setkat na internetu. A především na to, jak těmto nástrahám předcházet, případně jak se zachovat, když už na ně narazíme. Program byl velmi podnětný, smysluplný a pevně věřím, že si z něho děti odnesly cenné informace, které jsou pro ně důležité po celý zbytek života, protože jak všichni víme, sociální sítě a mobily dnes zajímají nejedno dítě. Na tomto programu bylo také dobré, že si děti uvědomily, že trávit příliš mnoho času na mobilu není zdravé.