O třídě

Jsme třída s počtem 23 žáků, jednou milou paní asistentkou a ještě milejší paní učitelkou.

Baví nás učení, zkoušet nové věci, objevovat, rádi spolu zažíváme legraci, nejraději máme, když můžeme spolupracovat a ještě raději pomáháme druhým. Jsme třída s prima kolektivem, kde se všichni mají rádi a pokud je někdo smutný nebo pláče, umíme ho utěšit, povzbudit, rozveselit. Víme, že jsme každý jiný a proto se vzájemně respektujeme a tolerujeme.

Také jsme se od první třídy naučili, jak moc je důležité umět jeden druhému naslouchat. Stále je co vylepšovat, nikdo z nás není dokonalý, ale my se toho nebojíme a proto na sobě pracujeme každý den. Když se nám něco nepodaří, nadechneme se, napočítáme do 10 a jdeme do toho znovu.

Ve škole je to jako ve sportu – kdo chce uspět, musí poctivě trénovat. Musí cvičit svou paměť, udržovat si nové poznatky opakováním, pravidelně se do školy připravovat. Cílem je, abychom byli schopni své znalosti a dovednosti kdykoliv využít, a to nejen při zkoušení, ale především v osobním životě.

Soubory ke stažení