Vánoční vystoupení na náměstí

15.12.2023 |  Kateřina Matuszková |
Vánoční vystoupení na náměstí

Ani ve snu by nás nenapadlo, že budeme někdy vystupovat na těšínském náměstí a zpívat koledy, ale jak se říká "Kdo se bojí, nesmí do lesa". A protože my jsme třída nebojácná, šli jsme do toho! A výsledek? S hudebním doprovodem na klávesy a Orffovy hudební nástroje jsme zazpívali Štědrý večer nastal, Nesem vám noviny, Pásli ovce valaši a Rolničky. Některé maminky, babičky, dědečkové, ale i tatínkové byli tak dojatí, že ukápli slzu. A my s dětmi? My máme úžasný pocit, že jsme překonali trému, strach a nebáli se přijít na pódium!

Fotogalerie